0

Galeria Bałtycka nowoczesna ikona miasta

Galeria Bałtycka położona w dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz jest największą galerią handlową w całym województwie pomorskim. Dzięki takiej lokalizacji dojazd ze wszystkich stron Gdańska, Sopotu i Gdyni jest niezwykle dogodny, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Początkowo nazywać się miała Galerią Gdańską, lecz ostatecznie zmieniono nazwę na Galerię Bałtycką, gdyż swoim wyglądem nawiązuje do morza, plaży i nadmorskich krajobrazów Zatoki Gdańskiej.
galeria bałtycka gdańsk
Na ponad 40 tysiącach metrów kwadratowych znajduje się przeszło 200 markowych sklepów, z których wiele nie miało wcześniej swoich sklepów na terenie Trójmiasta, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. „Sklepy są rozmieszczone wzdłuż dwóch osi komunikacyjnych: szaro-niebieskiej osi Morza i utrzymanej w cieplejszej, pomarańczowo-brązowej kolorystyce osi Ziemi”. Oprócz funkcji handlowo-usługowej Galeria Bałtycka jest miejscem przeróżnych imprez o charakterze kulturalnym, naukowym czy sportowym. W pasażach odbywają się pokazy mody, wystawy, koncerty i spotkania ze znanymi osobistościami Pomorza.

galeria bałtycka w gdańsku
Galeria handlowa staje się dziś miejscem rozrywki i spotkań z przyjaciółmi, więc aby pobyt w niej stał się komfortowy dla każdego przygotowano wiele udogodnień. Oprócz dwupoziomowego parkingu na 1100 miejsc postojowych, Galeria Bałtycka przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (wypożyczalnia wózków inwalidzkich, przystosowane toalety i windy) i jest miejscem przyjaznym dla mam z dziećmi (pokój dla mamy z dzieckiem, wypożyczalnia samochodzików, plac zabaw).
200 markowych sklepów sprawia, że Galeria Bałtycka jest największym centrum mody w Trójmieście, bardzo chętnie odwiedzanym przez kilkadziesiąt tysięcy osób dziennie. Klienci doceniają jakość, funkcjonalność i atrakcyjność gdańskiej galerii, potwierdza to fakt, iż Galeria Bałtycka znalazła się w rankingu najlepszych centrów handlowych TOP 10.

Więcej informacji : www.galeriabaltycka.pl / Galeria Bałtycka Integracja24.pl

Galeria Bałtycka
al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk
Tel. 058 521 85 50 (informacja)
Fax. 058 521 85 55
galeria@galeriabaltycka.pl

O autorzeZostaw odpowiedź
p>