0

Sylwester Sopot 2012/2013

sopotnoclegi.pl majkowskiego 13

Każdy z pewnością zastanawia się coraz bardziej gdzie spędzić Sylwestra 2013. Przeszukujemy oferty, zastanawiamy się czy wybrać imprezę na otwartym powietrzu, w restauracji, pubie czy może zorganizować domówkę. Każde duże miasto w Polsce organizuje masowe imprezy zapewniając uczestnikom świetną zabawę, masę atrakcji, koncerty i konkursy. Oczywiście to wszystko przypieczętowane jest widowiskowym pokazem fajerwerków o godzinie 0:00.

Tego roku, w Sopocie na Molo zobaczymy jak zwykle niesamowicie potężny pokaz fajerwerków, będzie trwał on ponad 20 minut. To idealny czas, aby pożegnać stary rok i zacząć nowy 2013. Sopocka propozycja pozwala na wybieranie ofert wśród luksusowych hoteli z wykwintną kolacją i noclegiem, może być to kolacja w której z restauracji lub wielogodzinna impreza w którymś z klubów na słynnym Monciaku.

Jeżeli i Wy chcielibyście ten wyjątkowy wieczór spędzić w Sopocie, zachęcamy do zapoznania się z noclegową ofertą sylwestrową. Do państwa dyspozycji oddajemy komfortowe apartamenty położone zaledwie 2 minuty od Deptaka Monte Cassino.

Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować pod numer 509 862 305

Sylwester w Sopocie 2013! Ceny podane w przypadku rezerwacji od 28.12 do 1.01.2013 (4 dni)

Komfortowy apartament Silver, cena 390/doba (6 osób)

Apartament tuż obok Monte Cassino, cena od 330/doba (4 osoby)


Apartament Royal w samym centrum Sopotu, cena od 360/doba (4 osoby)

Luksusowy apartament LUX, cena od 350/doba (4 osoby)

Dodatkowe informacje:

Kaucja – w każdym apartamencie pobieramy kaucję w wysokości 300 złotych. Jest to ubezpieczenie od ewentualnych zniszczeń. Kaucja zwrotna jest w całości w dniu wyjazdu w przypadku opuszczenia mieszkania w stanie niepogorszonym o stan użycia.

Dodatkowa doba – w przypadku wynajęcia apartamentu na kolejną dobę, gwarantujemy zniżkę 30% na tej dobie, zaś na każdy kolejny aż 50%!


O autorzeZostaw odpowiedź
p>