0

Walentynki w Sopocie

walentynki sopot 2013Bez względu na to, że Walentynki obchodzimy w zimie, śmiało można nazwać je jednym z najcieplejszych dni w roku. Bo przecież wtedy zakochanych widać na każdym kroku, a okazywanie uczuć każdemu przychodzi nieco łatwiej. A jeśli ktoś chce, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, powinien zastanowić się nad spędzeniem go w Sopocie. Przedstawimy wam kilka ciekawych pomysłów, które będziecie mogli wykorzystać.

Mało komu mógłby nie spodobać się spacer sopockim deptakiem ? ulicą Bohaterów Monte Cassino, tym bardziej, że przecież w lutym nie ma tam takiego tłoku jak podczas wakacji. Niepowtarzalna atmosfera kurortu wydaje się być idealna do spędzenia miłego wieczoru we dwoje, a jego dodatkową zaletą jest to, że większość miejsc, które na ogół zakochani wybierają na randkę, znajduje się bardzo blisko siebie, w obrębie głównych ulic centrum Sopotu. Mamy tu zatem kinopleks z wieloma salami kinowymi, różne sklepy i centra handlowe, a także mnóstwo uroczych kawiarni, cukierni i restauracji, także tych wyjątkowo ekskluzywnych. W którejś z nich na pewno uda się znaleźć dla siebie jakiś zaciszny kącik. A do tego wiele z nich specjalnie na ten wieczór organizuje wyjątkowe programy, ustala nowe menu, wystrój sal i dba o dobór odpowiedniej muzyki. Natomiast po romantycznej kolacji warto wybrać się na wspaniałe sopockie molo, gdzie w blasku gwiazd można podziwiać cudowny widok na Zatokę Gdańską. Sopot może zaproponować nam jeszcze jeden sposób, aby miło spędzić Walentynki. Jako że mnóstwo tu eleganckich hoteli z nowoczesnymi centrami spa, mamy okazję wykupienia specjalnych pakietów dla dwojga. Masaż, jacuzzi, sauna ? to wszystko sprzyja doskonałemu relaksowi, a gdy w trakcie będziemy popijać kieliszek szampana, poczujemy się naprawdę wyjątkowo. Jednocześnie zadbamy też o zdrowie i urodę, a Dzień Zakochanych to chyba najodpowiedniejszy moment, żeby pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Poza tym nasza druga połówka na pewno także będzie zachwycona.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegową.

Wszystkie mieszkania znajdują się w ścisłym centrum miasta, blisko Deptaka i Molo. W każdym mieszkaniu na specjalne życzenie klienta przygotujemy niespodziankę dopasowaną indywidualnie

Oferta dotyczy weekendu 14-17.02.2013 (lub 15-17.02)
3 doby* = 650zł z butelką wina i słodkościami
2 doby* = 550zł z butelką wina i słodkościami
*w okresie od 14 do 18.02

Dowiedz się więcej:

509 862 305

lub gosia@sopotnoclegi.pl

i słodkościami

O autorzeZostaw odpowiedź
p>