Nieruchomości inwestycyjne w Trójmieście

Znalezienie odpowiedniej nieruchomości inwestycyjnej to nie lada wyzwanie. Często niezbędna jest pomoc fachowców w tej dziedzinie.

Jeśli chodzi o Trójmiejski rynek nieruchomości komercyjnych, to najlepszym doradcą w tej branży jest bez wątpienia firma CAPITAL PROPERTY.

 Nieruchomości komercyjne Gdańsk

Ponad 10 letnie doświadczenie, sprawia, że usługi przez nią świadczone gwarantują najwyższą jakość i zakończenie transakcji z  najlepszym dla klienta rezultatem.

Oferta firmy zainteresuje z pewnością początkujących przedsiębiorców, tych, którzy szukają nowych powierzchni, żeby rozwinąć swój biznes, lub chcą sprzedać własną nieruchomość.

nieruchomosci inwestycyjne gdańsk Capital Property

 Nieruchomości inwestycyjne Gdańsk

CAPITAL PROPERTY w swojej ofercie posiada: powierzchnie produkcyjne, magazyny, hale, biura, powierzchnie sklepowe i magazynowe, a także budynki wielkopowierzchniowe na sprzedaż i do wynajęcia.

Firma świadczyła usługi dla wielu znanych marek takich jak: Tiger Gym, Lpp, Carry, Douglas, Panattoni, ING Bank, Credit Agricole, Ge Money Bank, Getin Bank, Bank BPH.

Wieloletnie doświadczenie pracowników  na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych sprawia, że  bezbłędnie potrafią rozpoznać aktualny momentu cyklu, w jakim znajduje się obecnie rynek. Umiejętność ta jest kluczowa, kiedy klientowi zależy na wybraniu odpowiedniego momentu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

nieruchomosci komercyjne gdańsk

CAPITAL PROPERTY w ciągu ostatniej dekady wypracowało bliskie relacje z wieloma firmami, deweloperami, wynajmującymi oraz pośrednikami, co pozwoliło im na śledzenie sytuacji rynkowej pod względem oczekiwań transakcyjnych.

Wysoki poziom  umiejętności pracowników, ich różnorodne zainteresowania i charaktery są gwarantem, że praca wykonywana jest z pasją i przyjemnością, co odzwierciedla się w jakości oferowanych usług.

Wykwalifikowany zespół dokłada wszelkich starań, żeby  sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów oraz  doprowadzić do zakończenia transakcji z  najlepszym dla niego skutkiem.

Wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem lub wynajmem nieruchomości inwestycyjnej lub gruntów inwestycyjnych, zachęcamy do kontaktu.

Nowe mieszkania blisko Tczewa

Podobne

Discover

Zadbaj o formę w Sopocie. Hotel Eureka z sauną i...

Sport to zdrowie, a regularna aktywność fizyczna to klucz do długiego i zdrowego życia....

Wynajem samochodów, busów i autokarów w Sopocie

Sopot jest nadmorską miejscowością turystyczną, gdzie niepowtarzalny charakter nadają mu stare kamieniczki i wille...

Parki i place zabaw w Sopocie

Niektórzy turyści widzą w Sopocie tylko miejsce do szalonej całonocnej zabawy, głównie dzięki licznym...

Pomysł na pochmurne dni w Sopocie

Sopot jest wakacyjną stolicą Polski, więc gdy tylko zrobi się cieplej, przyjeżdżają tu tłumy...

Monkey Business Pizza & More – Kraków podgórze

Monkey Business Pizza & More - wyjątkowa i sycąca amerykańska deep dish pizza w...

Imprezowanie w Sopocie

Każdy z nas ma czasem ochotę zapomnieć o pracy i innych obowiązkach, odetchnąć i...

Kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here