Szukasz eleganckiego hotelu na wesele? Wybierz Hotel Bażant pod Warszawą!

0
2299
bazant hotel warszawa (2)

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Trzeba wziąć pod uwagę lokalizację, miejsca noclegowe dla gości, restaurację i wiele innych elementów. Najchętniej chcielibyśmy, aby wszystko było na najwyższym poziomie, ale przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Dobrym pomysłem w takim wypadku jest wybór hotelu znajdującego się nie w centrum, a na obrzeżach miasta. Zapewni to lepszy klimat, więcej swobody oraz nieco niższe koszta niż w centrum miasta – szczególnie jeśli mówimy o Warszawie.

Hotel pod Warszawą

bazant hotel warszawa (2)

Miejscem godnym polecenia, które idealnie nadaje się na organizację wesel jest Hotel Bażant pod Warszawą. Znajduje zaledwie się on 30 km od centrum miasta, jest nowoczesny i przestronny.

Do dyspozycji Pary Młodej i gości są 23 pokoje typu Standard i 48 pokoi w klasie Premium – do wyboru jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Wszystkie są bardzo eleganckie i dobrze wyposażone.

Za stronę kulinarną w Hotelu odpowiada Restauracja Pod Bażantem serwująca pyszne dania- szczególnie polecane są dania z bażanta na co wskazuje nazwa miejsca.

Restauracja pod Bażantem Warszawa

restauracja bazant warszawa
W zależności od liczby gości hotel posiada 3 sale- Myśliwską na 70 osób, Kominkową na 130 osób oraz Wiejską na 200 osób.

Obsługa hotelowa dostosowuje się do pomysłów Pary Młodej – wesele może odbywać się w sposób tradycyjny, ale również niekonwencjonalny. Nie ma problemu żeby zespół muzyków zastąpić DJ-em – wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń.

Na życzenie Młodych Hotel organizuje oprawę muzyczną, florystyczną, a nawet zapewnia wynajem limuzyny. Można zażyczyć sobie również pokaz sztucznych ogni, stoły degustacyjne, wynajem baru z obsługą barmańską, poczęstunek w pokojach, organizację poprawin itp.

hotel restauracja bazant

Wokół Hotelu jest pięknie zagospodarowany teren z mnóstwem zieleni, ławeczkami i placem dla dzieci. Na terenie obiektu znajduje się również duży parking.

Hotel Bażant pod Warszawą to idealne miejsce na świętowanie początku nowej drogi życia.
Profesjonalna obsługa, piękne pokoje i wykwintna, zdrowa kuchnia z pewnością sprawią, że wszyscy będą wspominać ten dzień z przyjemnością.