Walentynki w Sopocie

Bez względu na to, że Walentynki obchodzimy w zimie, śmiało można nazwać je jednym z najcieplejszych dni w roku. Bo przecież wtedy zakochanych widać na każdym kroku, a okazywanie uczuć każdemu przychodzi nieco łatwiej. Jeśli ktoś chce, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, powinien zastanowić się nad spędzeniem go w Sopocie. Przedstawimy wam kilka ciekawych pomysłów i miejsc, które będziecie mogli wykorzystać.

Miejsca, które warto odwiedzić w Walentynki

Mało komu mógłby nie spodobać się spacer sopockim deptakiem – ulicą Bohaterów Monte Cassino, tym bardziej, że przecież w lutym nie ma tam takiego tłoku jak podczas wakacji. Niepowtarzalna atmosfera kurortu wydaje się być idealna do spędzenia miłego wieczoru we dwoje, a jego dodatkową zaletą jest to, że większość miejsc, które na ogół zakochani wybierają na randkę, znajduje się bardzo blisko siebie, w obrębie głównych ulic Sopotu. Mamy tu zatem kinopleks z wieloma salami kinowymi, różne sklepy i centra handlowe, a także mnóstwo urokliwych kawiarni, cukierni i restauracji, także tych wyjątkowo ekskluzywnych. Dodatkowo, wiele z nich specjalnie na ten wieczór organizuje wyjątkowe programy, ustala nowe menu, wystrój sal i dba o dobór odpowiedniej muzyki.

Walentynki w Sopocie

Po romantycznej kolacji warto natomiast wybrać się na wspaniałe sopockie molo, gdzie w blasku gwiazd można podziwiać cudowny widok na Zatokę Gdańską. Sopot może zaproponować nam jeszcze jeden sposób, aby miło spędzić Walentynki. Sopot w swojej ofercie posiada wiele eleganckich hoteli z nowoczesnymi centrami spa, mamy okazję wykupienia specjalnych pakietów dla dwojga. Masaż, jacuzzi, sauna to wszystko sprzyja doskonałemu rozluźnieniu, szczególnie w towarzystwie pysznego szampana. Jednocześnie zadbamy też o zdrowie i urodę.

Dzień Zakochanych to chyba najlepszy moment, żeby pozwolić sobie na odrobinę luksusu, szczególnie dlatego, że nasza druga połówka także będzie zachwycona.

Walentynki w Sopocie atrakcje trójmiasto

i słodkościami

Podobne

Discover

Parki i place zabaw w Sopocie

Niektórzy turyści widzą w Sopocie tylko miejsce do szalonej całonocnej zabawy, głównie dzięki licznym...

Pomysł na pochmurne dni w Sopocie

Sopot jest wakacyjną stolicą Polski, więc gdy tylko zrobi się cieplej, przyjeżdżają tu tłumy...

Monkey Business Pizza & More – Kraków podgórze

Monkey Business Pizza & More - wyjątkowa i sycąca amerykańska deep dish pizza w...

Imprezowanie w Sopocie

Każdy z nas ma czasem ochotę zapomnieć o pracy i innych obowiązkach, odetchnąć i...

Tramwaj wodny w Trójmieście. Tam i z powrotem!

Tramwaj wodny jest to jedno z najlepszych porozumień między miastami morskimi w sezonie letnim....

SPA Sopot

Wakacje nad morzem możemy spędzić nie tylko nad wodą, ale też pójść do kina...

Kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here