Walentynki w Sopocie

0
1091
Walentynki w Sopocie atrakcje trójmiasto

Bez względu na to, że Walentynki obchodzimy w zimie, śmiało można nazwać je jednym z najcieplejszych dni w roku. Bo przecież wtedy zakochanych widać na każdym kroku, a okazywanie uczuć każdemu przychodzi nieco łatwiej. Jeśli ktoś chce, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, powinien zastanowić się nad spędzeniem go w Sopocie. Przedstawimy wam kilka ciekawych pomysłów i miejsc, które będziecie mogli wykorzystać.

Miejsca, które warto odwiedzić w Walentynki

Mało komu mógłby nie spodobać się spacer sopockim deptakiem – ulicą Bohaterów Monte Cassino, tym bardziej, że przecież w lutym nie ma tam takiego tłoku jak podczas wakacji. Niepowtarzalna atmosfera kurortu wydaje się być idealna do spędzenia miłego wieczoru we dwoje, a jego dodatkową zaletą jest to, że większość miejsc, które na ogół zakochani wybierają na randkę, znajduje się bardzo blisko siebie, w obrębie głównych ulic Sopotu. Mamy tu zatem kinopleks z wieloma salami kinowymi, różne sklepy i centra handlowe, a także mnóstwo urokliwych kawiarni, cukierni i restauracji, także tych wyjątkowo ekskluzywnych. Dodatkowo, wiele z nich specjalnie na ten wieczór organizuje wyjątkowe programy, ustala nowe menu, wystrój sal i dba o dobór odpowiedniej muzyki.

Walentynki w Sopocie

Po romantycznej kolacji warto natomiast wybrać się na wspaniałe sopockie molo, gdzie w blasku gwiazd można podziwiać cudowny widok na Zatokę Gdańską. Sopot może zaproponować nam jeszcze jeden sposób, aby miło spędzić Walentynki. Sopot w swojej ofercie posiada wiele eleganckich hoteli z nowoczesnymi centrami spa, mamy okazję wykupienia specjalnych pakietów dla dwojga. Masaż, jacuzzi, sauna to wszystko sprzyja doskonałemu rozluźnieniu, szczególnie w towarzystwie pysznego szampana. Jednocześnie zadbamy też o zdrowie i urodę.

Dzień Zakochanych to chyba najlepszy moment, żeby pozwolić sobie na odrobinę luksusu, szczególnie dlatego, że nasza druga połówka także będzie zachwycona.

Walentynki w Sopocie atrakcje trójmiasto

i słodkościami